MAŁOPOLSKI FESTIWAL SMAKU W ZAKOPANEM – EDYCJA ZIMOWA ( ZAKOPANE )

Kolejna edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku – MADE IN MAŁOPOLSKA tak jak i poprzednie zakończyła się sukcesem i pozostały po niej już tylko cudowne wspomnienia ( i duża ilość zapasów w mojej lodówce! ).

Ta edycja była dla mnie wyjątkowa, bo wystąpiłam w niej w nowej roli – roli prowadzącej (można powiedzieć konferasjerki ) prowadzącej akcje promujące Małopolski Festiwal Smaku pod samą Gubałówką i pod Kasprowym Wierchem.

Nie ukrywam, że nerwy były, bo to pierwsza taka duża i ambitna rola dla mnie ( warsztaty i pokazy przy tym to pikuś ;) heheheh ….)

Doszły mnie jednak słuchy, że spisałam się na medal!

Tłumy turystów i mieszkańców Zakopanego dopisały i mimo mrozu bawili się z nami do popołudnia.

Konkursy, gry, zabawy, no i oczywiście degustacje najlepszych, regionalnych produktów – tego nie mogło zabraknąć!

 

Cały Festiwal jak i akcje promujące cieszył się niesamowitym powodzeniem, a wystawcy jak zawsze prezentowali na swoich stoiskach to, co najlepsze!

Gościem specjalnym Festiwalu był Ojciec Leon – znany wszystkim ze swej otwartości i poczucia humoru benedyktyn, który raczył gości m.in. niesamowitą kawą i ziołami.

Pokazy znakomitych Kucharzy – Pana Adama ChrząstowskiegoPana Andrzeja Polana oraz Michała, Rafała i Łukasza zebrały tłumy gości, a zapach przyrządzonych dań unosił się daleko po Krupówkach!

 

Ja i tym razem zajęłam się mini MasterChefem dla dzieciaków – spisały się na medal!

Było cudownie!

Małopolski Festiwal Smaku to genialna impreza, a z tą festiwalową rodzinką ( mówię o WSZYSTKICH, którzy już kolejny raz przyczyniają się do tego, że ja mam zaszczyt tam być i że Festiwal jest tak świetnie zorganizowaną imprezą ) to ja mogę góry przenosić!

Zobaczcie sami!

 

 

  

 

      

Więcej o zimowym Festiwalu przeczytacie TUTAJ 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress