PIEKIELNA KUCHNIA DLA LEOSIA / COOK&HELP – warto pomagać!

Jak już wiecie kilka dni temu, dokładnie w niedzielę 19.10 wzięłam udział w fantastycznym wydarzeniu, jakim był piknik charytatywny „Piekielna kuchnia dla Leosia” / Cook&Help.

piknik charytatywny , szromu , ostra na slodko , blog kulinarny , pistorius oscar , oskar , warto pomagac , jak pomoc charytatywnie , charytatywna pomoc , blog dietetyczny , przepisy fit , sylwia ladyga , blogerze z krakowa , blog krakowski , fajne ciasta , pyszne ciasta , co na obiad , blog z ciastami , ciasta bez pieczenia

Do udziału w nim zaprosił mnie mój kolega Grzegorz Misina, szef kuchni krakowskiej restauracji NINE Kitchen na krakowskim kazimierzu, przy ulicy Miodowej 9.

Zgodziłam się bez zastanowienia!

piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (14)

Obmyśliliśmy menu i w niedzielny poranek zjawiliśmy się zwarci i gotowi do wspólnego gotowania.

Każda ekipa gotująca rozłożyła swoje stanowiska i już po chwili zza stołów zaczęły dochodzić fantastyczne zapachy!

piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (7)

O 11 zaczął się piknik, na którym nie tylko można było spróbować fantastycznych przysmaków, ale też wziąć udział w konkursie ostrości … skosztować niespotykanych specjałów, takich jak. np. sfermentowane śledzie …. wziąć udział w licytacji i posłuchać rewelacyjnej muzyki z koncertów na żywo!

piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (8)

piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (5)

piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (9)

piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (12)

Pogoda była jak na zamówienie, więc uśmiechy nie schodziły nam z twarzy!

Na naszym stoisku można było spróbować:

  • pobrane INDYJSKIE CURRY Z KURCZAKIEM, DYNIĄ, LIMONKOWYM JOGURTEM, ORZESZKAMI I KOLENDRĄ
  • pobrane CHRUPIĄCE GRZANKI Z CHUTNEYEM GRUSZKOWYM, WOŁOWINĄ TATAKI I GRZYBAMI SHIITAKE
  • pobrane SMAŻONE TOFFU W CHRUPIĄCEJ TEMPURZE Z SALSĄ MANGO-AWOKADO

pobrane Do tego własnoręcznie wypiekane przeze mnie nocą chrupiące indyjskie naany!

piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (13)

.piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (6)

piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (3)

Nie będę owijać w bawełnę: NASZE PRZYSMAKI ZROBIŁY FURORĘ i znikały w błyskawicznym tempie, a my na bieżąco dorabialiśmy kolejne porcje, tak by każdy mógł spróbować!

Kolejka w bilecikami ustawiała się do stoiska, a my cieszyliśmy się, że bierzemy udział w tak fantastycznej inicjatywie, dzieląc się przy okazji swoją pasją.

Przez cały czas był oczywiście z nami główny BOHATER dnia – LEOŚ, który rozkochał w sobie WSZYSTKICH!

piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (4)

Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM, którzy w tym dniu byli razem z nami  – organizatorom, ekipom gotującym , harcerzom, osobom pomagającym i cudownym ludziom, którzy zjawili się na pikniku i razem z nami postanowili zbierać pieniążki na leczenie Leosia.

piknik charytatywny , warto pomagac , tv nie jestes sam , fundacja zdarzyc z pomoca , ostra na slodko , wylsia ladyga , blog kulinarny (18)

Jeśli kogoś nie było, a chce ofiarować coś od siebie – oczywiście może to zrobić!

11928751_1456438507996993_6284109675830311097_n

autorzy zdjęć: Kasia Pierzchała (kaszapierzchala.pl )

Staszek Romek ( KuchenneWariacje.pl )

Grzesiek Misina , Lidia Wójtowicz )

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress