MASTERCHEFOWE MIKOŁAJKI – czyli Masterchefowie gotują dla dzieci!

09.12 spakowałam torbę i popędziłam do wielickiego Kampusu ( PCKZiU Wieliczka ).

Zaproszona przez koleżankę programu – Asię ( Joanna Studnicka ) i prowadzoną przez nią fundację LARGO miałam poprowadzić razem z Nią, innymi uczestnikami programu MasterChef, uczestnikami programu MasterChef Junior i uczniami Szkoły Specjalnej im. Brata Alojzego Kosiby świąteczne spotkanie dla uczniów z tej szkoły.

O pomocników do gotowania nie musieliśmy się martwić – wręcz przeciwnie – dzieci już od samego rana tryskały energią i z wielką przyjemnością pomagały nam przy robieniu smakołyków!

Były chrupiące bruschetty, musy czekoladowe i owocowe, sałatki z kurczakiem, słodki owocowo-czekoladowy tort, lemoniady i wiele wiele innych smakołyków, które w błyskawicznym tempie wychodziły spod naszych rąk.

  

Radości było przy tym co niemiara, a buzie umorusane od czekolady śmiały się od ucha do ucha!

Zobaczcie „migawki” ze spotkania!

                  

PODZIĘKOWANIA:

* Dziękuję z całego serca Asi za zaproszenie i późniejszą gościnę – to Ona jest pomysłodawcą i główną organizatorką tego spotkania.

*Dziękuję pozostałym, gotującym uczestnikom spotkania – Ani, Szymonowi, Markowi, Sławkowi. Filipowi, Pani Irence, Marysi, Kubie i Ich rodzinom za wspaniałą pomoc i fantastycznie spędzony czas.

* Dziękujemy Sz.P. Dyrektor, Wszystkim Nauczycielom, Pomocnikom i Wszystkim tym cudownym osobom, które przyczyniły się do tego, że spędziliśmy fantastyczny dzień w szkole, a spotkanie było dopięte na ostatni guzik.

* Dziękujemy CUDOWNYM ( ale to CUDOWNYM ) dzieciom, które w ten dzień były razem z nami, pomagały przygotowywać smakołyki, jeść i sprawiły, że mimo zmęczenia uśmiechaliśmy się od ucha do ucha!

* Dziękujemy sponsorom, którzy przyczynili się do tego, że stoły po brzegi wypełniły się smakołykami!

Sklep NETTO Polska , Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu , Balduno Manufaktura, Synergia Biuro Rachunkowe

       

To był cudowny dziś i fantastycznie spędzony czas! 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress